Kurumsal

Radtech Medikal Sistemler® Türkiye’de tıbbi cihaz alanındaki gelişmeleri hem ithalat anlamında hem de üretim anlamında harekete geçirmeyi hedefleyerek, 2013 yılında kurucusu Biyomedikal Mühendisi Gökhan Özdemir tarafından Tubitakla başlatmış olduğu girişimcilik projesiyle ve ithalatı yapılan ürünlerdeki uygun fiyat politikasıyla tıbbi cihaz sektörüne giriş yapmıştır. Şirket yönetimi ve personelleri, geçmişte başlamış olduğu projelerde olduğu gibi bugün de, özverili çalışma ve etik kurallara sadık ilkeler çerçevesinde Radtech Medikal Sistemler® markasını daha büyük başarılarla taşıyacaktır.

Gerçekleştirdiği ulusal çalışmalarının yanı sıra uluslararası platformda da adını Dünya’ya yazdırmayı hedefleyen Radtech Medikal Sistemler® milli desteklerle ve tıbbi cihaz teknik servis hizmetleri ile kazandığı tecrübeleri milli ürünlere dönüştürecek altyapıyı sağlayarak ihracatın artması adına istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda kaliteli ithal tıbbi cihaz markaları ile her daim gelişmesi hedeflenen sağlık hizmetlerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Radtech Medikal Sistemler® bugün Radyoterapi alanında teknik servis ve satış hizmeti verdiği gibi bu hizmetlerin dışa bağımlılığını azaltarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına verilen hizmetlerin ve radyoterapi kliniklerinde kullanılan sarf malzemelerinin millileştirilmesi için çalışmaktadır. Ayrıca uzman arge ekibiyle mevcut yürütülen tıbbi cihaz çalışmaları devam etmektedir.